Libeřské lahůdky

Libeřské lahůdky jsou rodinným výrobcem tradičních českých lahůdek a provozují síť lahůdkářství v Praze a okolí. Pro klienta pracujeme již několik let. Začínali jsme s výrobou materiálů pro podporu prodeje. V roce 2016 jsme pomáhali se změnou firemní identity a sjednocením vzhledu materiálů pro podporu prodeje.

Vzhled loga před redesignem vlevo. Vpravo je nová verze loga. Úkolem bylo zpřehlednit a vyčistit původní logo, celkově je zmodernizovat. Částečně jsme byli limitování nutností zachovat návaznost na stávající logo. Potřeba bylo též dodržet tvar, protože bylo nutné použít stávající prosvětlené štíty na prodejnách.

Pro materiály podpory prodeje byla vytvořena speciální verze loga na štítku. Celkově byl sjednocen koncept pro tyto materiály, který se aplikuje zejména na letáky a plakáty do prosvětlovacích rámů. Byly vybrány fonty, které evokují ruční výrobu a čerstvost produktů. Klientovi jsme doporučili optimální styl pro produktová fota. Focení je realizováno klientem in-house.

Kromě POS materiálů realizujeme pro klienta návrhy na celkové řešení vnějšího vzhledu prodejen, chladicích boxů pro prodej mimo firemní prodejny, polepů rozvozových vozidel, roll-up bannerů, atd.

Pro prodejní chladicí boxy jsme vyvinuli systém a design etiket na zde prodávané produkty. Systém je variabilní a umožňuje volné kombinování. Skládá se ze samolepících pásek a produktových kruhových etiket. Pásky slouží nejen jako designový prvek, ale zajišťující také originalitu balení. Menší doplňkové kruhové etikety prezentují benefity produktu, jako je vhodnost pro vegany, vegetariány apod.