Seagarden

Seagarden je norský výrobce specializující se na ingredience z ryb. Používají se v potravinách, sportovní výživě, potravinových doplňcích, kosmetice a léčivech. Divoce žijící ryby, zejména tresky, jsou loveny v chladných a čistých vodách severního Atlantiku. Společně s pečlivým zpracováním to zaručuje kvalitní finální produkt.
V roce 2016 jsme byli klientem osloveni ke spolupráci na celkové změně firemní identity a redesignu stávajících produktů. Hlavním zaměřením společnosti bylo dodávat ingredience pro finální zpracování jiným výrobcům. V té době měl Seagarden pouze jeden produkt pod vlastní značkou pro maloobchodní, trh „Fiskepulver“ - čistý rybí prášek.
Cílem bylo posílit značku Seagarden a více se zaměřit na portfolio produktů pod vlastní značkou, zmodernizovat design.

Práci na značce jsme začali úpravou loga. Pro zvýšení čitelnosti jsme upravili písmo a vytvořili nový symbol ve tvaru tresky. Treska je jednou z hlavních surovin pro výrobu produktů Seagarden. Podoba loga před úpravou (vlevo) a po úpravě (vpravo).

U designu obalů jsme celkově posílili postavení značky Seagarden na obalu. Hlavním výtvarným prvkem je akvarelová malba evokující vody oceánu. Doporučili jsme též změnu materiálu plastové dózy.

Celé produktové portfolio v novém designu pro norský trh.

Design výrobků na export byl mírně upraven. Kromě anglických textů byl zvýrazněn název pro lepší čitelnost a zvětšena norská vlajka pro zdůraznění země původu.

Firemní materiály používají jako doplňkový a identifikační prvek malbu akvarelem. Pro použití na propagačních a firemních materiálech bylo logo doplněno o slogany. Pro B2B segment je to „North Atlantic Nutrients“ a pro B2C segment byla zvolena slovní hříčka „Frisk som fisk“. Kromě tištěných materiálů připravujeme pro klienta materiály pro použití na webových stránkách a facebooku.

Ve spolupráci s firmou Seagarden pracujeme na dalších produktových řadách prodávaných pod jinými značkami: Seagarden prémiové kolageny Nu3pure.